Konkurs pod nazwą „DOBRE RADY – KOMPOSTUJ ODPADY” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było kształtowanie prawidłowych postaw ekologicznych, promowanie przydomowego kompostowania odpadów zielonych, podniesienie poziomu wiedzy w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi oraz właściwego postępowania z odpadami mokrymi.
Komisja Konkursowa dokonała wyboru następujących prac w poszczególnych kategoriach wiekowych:
- Przedszkola
Miejsce I – Przedszkole Gumisiowy Gaj - zobacz pracę
Miejsce II – Przedszkole nr 42 im. Przyjaciół Przyrody - zobacz pracę
Miejsce III – Przedszkole nr 33 - zobacz pracę
Wyróżnienie I – Przedszkole nr 43 - zobacz pracę
Wyróżnienie II – Przedszkole nr 25 - zobacz pracę
Wyróżnienie III – Przedszkole nr 39 - zobacz pracę
- Szkoły podstawowe
- klasy I-III
Miejsce I – Filip Filipczak - Szkoła Podstawowa nr 32 im. L. Waryńskiego - zobacz pracę
Miejsce II - Maciej Wylęgała – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej - zobacz pracę
Miejsce III – Kamila Gonczarenko – Prywatna Szkoła Podstawowa Smyk - zobacz pracę
Wyróżnienie I – Martyna Rajda - Szkoła Podstawowa nr 32 - zobacz pracę
Wyróżnienie II – Paweł Pezda - Szkoła Podstawowa nr 26 im. Z. Lubertowicza - zobacz pracę
- klasy IV-VI
Miejsce I – Michał Englert - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły - zobacz pracę
Miejsce II – Weronika Kołak - Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego nr 22 - zobacz pracę
Miejsce III – Jakub Mieszczak - Szkoła Podstawowa nr 4 - zobacz pracę
Wyróżnienie I – Patrycja Kanik - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły - zobacz pracę
Wyróżnienie II - Łukasz Migdał - Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego nr 22 - zobacz pracę
III. Gimnazja
Miejsce I – Magdalena Mieszczak – Gimnazjum nr 11 - zobacz pracę
Miejsce II – Małgorzata Kłyż – Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących Gimnazjum nr 12 - zobacz pracę
Miejsce III – Klaudia Kucharska - Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących Gimnazjum nr 12 - zobacz pracę
Wyróżnienie I – Joanna Ważny – Gimnazjum nr 16 - zobacz pracę
Wyróżnienie II – Jerzy Górniak – Gimnazjum nr 11 - zobacz pracę
- Szkoły ponadgimnazjalne
Miejsce I – Małgorzata Juraszek – I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - zobacz pracę
Miejsce II – Magdalena Walewska - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - zobacz pracę
Miejsce III – Piotr Szretter - Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących - zobacz pracę
Wyróżnienie – Judyta Świątek – Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących - zobacz pracę