Zapraszamy na ostatni kiermasz przed wakacjami!!!

Zapraszamy 6 lipca 2019 r.  na kolejny w tym roku Charytatywny Kiermasz Ekologiczny w godz. 11.00-15.00 do PSZOK przy ul. Straconki 1.

Fundacja Ekologiczna Arka w dalszym ciągu zbiera niepotrzebne Mieszkańcom rzeczy (m.in. gry, zabawki, upominki, sprzęt sportowy i inne) i raz w miesiącu w sobotę w PSZOK organizuje charytatywny kiermasz.

Każdy ma w domu niepotrzebne rzeczy. Wyrzucić szkoda, a zbiera się ich coraz więcej. Teraz proponujemy dobre rozwiązanie. Można je przywieźć do PSZOK, a my damy im drugie życie i jeszcze pomożemy potrzebującym dzieciom. W ramach akcji Fundacja Ekologiczna Arka zbierać będzie od uczestników niepotrzebne rzeczy, organizować ich kiermasze, a pozyskane środki przeznaczy dla dzieci z domów dziecka, świetlic środowiskowych, szkół na różnorodne zajęcia edukacyjne.

Wszyscy zainteresowani mogą cały czas przywozić rzeczy na akcję w godzinach pracy PSZOK. Rzeczy te będą gromadzone w naszym Zielonym Kontenerze.

Więcej informacji: Wojciech Owczarz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 609267020

Partnerem akcji są: Miasto Bielsko-Biała, Wydział Gospodarki Odpadami oraz Zakład Gospodarki Odpadami S.A.