"Śmieć z Głową" pod takim hasłem 9 czerwca 2021 r. będzie odbywać się Rywalizacja Miejska, której organizatorem w ramach Europejskiego Zielonego Tygodnia oraz Światowego Dnia Środowiska jest SUEZ Bielsko-Biała S.A. Partnerem akcji jest Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Głównym celem rywalizacji jest propagowanie proekologicznych zachowań wśród  mieszkańców  Miasta  Bielska-Białej  oraz  zwiększenie  skuteczności  selektywnej  zbiórki odpadów w gospodarstwach domowych.

Zadaniem  uczestników będzie  odnalezienie  wszystkich  wskazówek pozostawionych przez   Organizatora   w   wybranych   miejscach   na   terenie   Miasta   Bielska-Białej  i prawidłowe wykonanie wszystkich powierzonych zadań, w jak najkrótszym czasie.

Start rywalizacji odbędzie się na Rynku w Bielsku-Białej o godzinie 14:00. Meta przewidziana jest na Placu Bolka i Lolka przy Centrum Handlowym Sfera II w Bielsku-Białej. Pozostałe miejsca rywalizacji są częścią gry, a ich ustalenie i odnajdywanie przez uczestników jest jednym z elementów akcji.

Zgłoszenie  chęci  uczestnictwa  w Rywalizacji Miejskiej możne wysyłać do dnia  7  czerwca  2021  r.  do  godziny 15:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia dokonane po tym terminie nie zostaną uwzględnione.

Wszystkie dokumenty związane z akcją, w tym formularze zgłoszenia znaleźć można na: http://www.suez.bielsko.pl/aktualnosci/aktualnosci-z-bielska/244-rywalizacja-miejska-smiec-z-glowa

 

Zasady_Rywalizacji_Miejskiej_Smiec_z_Glowa_.pdf

 

 

Plakat