Informujemy, że w dniu w dniu 13 sierpnia 2021 r. w Bielsku-Białej planowana jest organizacja mety V etapu 78. Tour de Pologne UCI World Tour, co będzie się wiązało z występowaniem utrudnień komunikacyjnych na trasie przejazdu peletonu. Ulice znajdujące się na trasie przejazdu to: ul. Górska, ul. Żywiecka, ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego, ul. Wzgórze, ul. Ludwika Waryńskiego,  ul. Władysława Orkana, ul. Jana Sobieskiego, ul. Marii Konopnickiej, Aleja gen. Władysława Andersa, ul. Kolista,         ul. Karbowa i Aleja Armii Krajowej.

W związku z powyższym, wywóz odpadów komunalnych z okolicznych nieruchomości będzie realizowany w tym dniu odpowiednio wcześniej tj. od wczesnych godzin rannych i przy użyciu większej liczby pojazdów, niż odbywa się to w normalny dzień.

Właściciele nieruchomości położonych w okolicy trasy wyścigu, którzy mają odbiór w dniu 13 sierpnia, proszeni są, aby odpady były przygotowane do odbioru od godz. 5 rano. W razie możliwości, prosimy, aby pojemniki schować zaraz po ich opróżnieniu.

W przypadku braku wywozu odpadów w tym dniu, z uwagi na utrudnienia, zostanie on zrealizowany w innym terminie interwencyjnie.

 

Przebieg trasy III etapu 77. Tour de Pologne