Startuje jesienna edycja akcji Książka wspiera bohatera. Zapraszamy na pierwszą odsłonę.

KSIĄŻKA NA JESIENNE WIECZORY!!!!

Już 28 września 2019 r., kolejny Charytatywny Kiermasz Książek w Galerii SFERA.

Podczas wakacyjnej przerwy Fundacja Ekologiczna Arka zebrała, aż 3 tysiące książek. Tradycyjnie ceny zaczynają się od 1 zł.

Wracamy po wakacyjnej przerwie i cieszymy się bardzo, iż już nie możecie się doczekać. Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej akcji. Warto się wybrać, bo książek mnóstwo, a akcję mamy tylko jeden dzień". – wyjaśnia Wojciech Owczarz, jej pomysłodawca.

Miłośnicy ludzi, książek i środowiska będą mieli kolejną okazję do nabycia po okazyjnych cenach ciekawych książek oraz wsparcia dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Więcej informacji – www.ksiazkawspierabohatera.pl i na  FB akcji.

Dla tych osób, które chciałyby przynieść swoje niepotrzebne książki dobra informacja.

Najlepiej przynieść je do Punktu Informacyjnego w Galerii Sfera I. W naszym mieście jest już około 10 miejsc, w których można to zrobić. A ciągle dochodzą kolejne.

Zachęcamy do zorganizowania zbiórki przedszkola i szkoły, firmy i instytucje z naszego miasta i okolic. To akcja, w której wszyscy wygrywają. Możecie Państwo przekazać swoje niepotrzebne książki na akcję, jej uczestnicy nabywają je po bardzo atrakcyjnych cenach, a na końcu wygrywają dzieci.

Dlaczego Książka wspiera bohatera?

Akcja KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA jest dla tych, którzy lubią ludzi, książki i środowisko. To inicjatywa Fundacji Ekologicznej ARKA, która łączy w sobie kilka aspektów; ochrona środowiska, edukacja kulturalna i pomoc społeczna. Zbierane są od zaprzyjaźnionych osób i uczestników akcji niepotrzebne książki, organizujowane ich kiermasze dając im „drugie życie”, a za zebrane środki fundowane bilety do kin, teatrów dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz spełniane ich zielone marzenia.

W akcji chodzi o promocję społecznych postaw, o pomoc różnorodnym inicjatywą obywatelskim, o budowanie wspólnoty, w której RAZEM robimy coś dla innych.  Każdy może zostać bohaterem na miarę swoich możliwości.

Partnerzy akcji

Galeria Sfera, Zakład Gospodarki Odpadami, Urząd Miasta Bielska-Białej,  Grupa Kęty i E-Words. Więcej informacji: Wojciech Owczarz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 609 267 020