Grafika kopia

Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłasza konkurs ekologiczny dotyczący segregacji odpadów  w wierszu, rymowance, piosence, filmie lub sloganie reklamowym pt. „EkoEntuzjasta”.

Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych, promocja idei segregacji odpadów oraz uświadomienie problemu powstawania dzikich wysypisk  i nadmiernej ilości śmieci. Uczestnicy konkursu utrwalą wiedzę na temat segregacji odpadów oraz ochrony przyrody, a także rozwiną kreatywne myślenie i umiejętności artystyczne.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych klas 4-8 ze szkół znajdujących się na terenie Bielska-Białej. Zadaniem uczestników jest napisanie wiersza, rymowanki, piosenki, stworzenie filmu lub sloganu reklamowego dotyczącej segregacji odpadów. Wiersz, rymowanka i piosenka powinny składać się z max. 100 słów. Film powinien trwać nie więcej niż 30 sekund. Prace konkursowe mogą być wzbogacone ilustracją.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą drogą elektroniczną i pocztową od 18 I 2021 do 15 II 2021 r. (drogą elektroniczną do godz. 12:00 dnia 15 II 2021 r., w przypadku przesyłki pocztowej – decyduje data stempla pocztowego).

Drogą elektroniczną zgłoszenia i prace należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując: Konkurs EkoEntuzjasta.

Pocztą tradycyjną zgłoszenia i prace należy przesyłać na adres: 43-300 Bielsko-Biała, Plac Ratuszowy 6 na kopercie wpisując: Konkus EkoEntuzjasta.

Dla najlepiej ocenionych prac konkursowych Organizator przewidział atrakcyjne nagrody  rzeczowe. W puli nagród znalazły się tablety, gry edukacyjne i zestaw ekologicznych upominków.

Wszelkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

EKOENTUZJASTA.pdf

Regulamin_Konkurs_Ekoentuzjasta.docx

Zgody_kopia.docx