Grafika

Urząd Miasta Bielsko – Biała ogłasza konkurs ekologiczny pt. „Robot EKUŚ”.

Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych oraz promocja idei segregacji odpadów. Uczestnicy konkursu utrwalą sobie wiedzę na temat właściwej segregacji odpadów oraz rozwiną umiejętności artystyczne.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych klas 1-3
z bielskich szkół i przedszkoli. Zadaniem uczestników jest przygotowanie robota z odpadów (opakowania po jogurtach, butelka po mleku itd.) wraz z opisem na jakiej planecie robot może zamieszkać, w zależności od tego, z czego jest zbudowany (Planeta Szkło, Planeta Plastik, Planeta Papier, Planeta Metal, Planeta Mieszana). Opis powinien zawierać elementy z jakich robot jest zbudowany i wskazanie jak te odpady powinny być segregowane.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą drogą elektroniczną od 18 I 2021 do 15 II 2021 r. Należy przesłać zgłoszenie oraz zdjęcie pracy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując: Konkurs Robot EKUŚ. Przesłana praca powinna być w formie zdjęcia robota wraz z opisem.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dla najlepiej ocenionych prac konkursowych Organizator przewidział atrakcyjne nagrody  rzeczowe. W puli nagród znalazły się tablety, gry edukacyjne i zestaw ekologicznych upominków.

Robot_Ekuś.pdf

Regulamin_Robot_Ekuś.docx

Zgody.docx